Kliniğimiz

Size ve küçük dostunuza en kaliteli hizmeti verebilmek, kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Küçük dostunuzun en iyi şekilde tedavisi, bakımını yaparak her an yanında olduğunu hissettirmek. Türkiye'de ve dünyada insanlar kadar hayvan haklarının savunuculuğunu yapmak. Kimsesiz ve sahipsiz hayvanların sıcak bir yuvaya sahip olmasını sağlamak. Türkiye'de ve bölgede hayvan sağlığı ve bakım hizmetleri konusunda mükemmellik merkezi olarak tanınmak.

İletişim/Ulaşım

© Kemerköy Veteriner 2021, Her hakkı saklıdır.

Awesome Image

Aşılama

Kemerköy Veteriner

Evde ve Klinikte aşı uygulaması

Klinikte Aşı Uygulaması
Kliniğimizde evcil hayvanların tüm aşılamaları yapılmaktadır. Aşıları yapılan canlıların gerekli evrak (karne, pet pasaport) ve programlara kayıtları alınmakta, gerekli olan diğer aşıların takiplerini bilgisayar ortamında tutarak sizlere SMS yoluyla bilgi vermekteyiz.
Operasyon ve tedavileri yapılan köpek ve kedilerin test ve laboratuvar sonuçlarını, bilgisayarlarımızda tutulmakta , ilerleyen dönemde geriye dönük verilere ulaşarak daha sağlıklı tedavi yöntemi uygulamak mümkün olmaktadır. Evcil dostunuz ile ilk tanıştığımız günden itibaren geriye dönük tüm bilgilere kliniğimizden ulaşmanız mümkün olmaktadır.
Evde Aşı Hizmeti
Profesyonel ekibimiz ve özel araçları ile sizlere en iyi ve sağlıklı hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. Evde aşı hizmetimiz ile sizleri trafik ve zaman problemleri ile uğraştırmadan evcil dostlarınızın sağlıklarını korumayı amaçlıyoruz.

Evde Aşılama hizmetimiz Kemerburgaz ve Göktürk bölgesini kapsamaktadır.

Awesome Image
Awesome Image