Kliniğimiz

Size ve küçük dostunuza en kaliteli hizmeti verebilmek, kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Küçük dostunuzun en iyi şekilde tedavisi, bakımını yaparak her an yanında olduğunu hissettirmek. Türkiye'de ve dünyada insanlar kadar hayvan haklarının savunuculuğunu yapmak. Kimsesiz ve sahipsiz hayvanların sıcak bir yuvaya sahip olmasını sağlamak. Türkiye'de ve bölgede hayvan sağlığı ve bakım hizmetleri konusunda mükemmellik merkezi olarak tanınmak.

İletişim/Ulaşım

© Kemerköy Veteriner 2021, Her hakkı saklıdır.

//Hakkımızda//

Göktürk & Kemerburgaz
Kemerköy Veteriner Kliniği

Göktürk ve Kemerburgaz bölgesinde hizmet vermekte olan Kemerköy Veteriner Kliniğimiz Hastalarımızın her birinin, yaşam hakkına saygı duyarak, çok yönlü olarak, tekrar sağlıklarına kavuşmaları için uğraşırız. Bu, bizim hizmet anlayışımızdır. Hiç bir zaman hekimlik kavramından ve doktrininden ödün vermeden çalışmaktayız Kliniğimizde kedi, köpek başta olmak üzere, kuş, balık ve egzotik hayvanların sağlık sorunlarını gidermek için hizmet vermekteyiz.
Kemerköy Veteriner Kliniği bünyesinde çeşitli stajyer öğrencilere staj imkânı sunan klinik, özel uzmanlık isteyen tedavi ve müdahalelerde, tedavi ve müdahalenin başarısı adına, gerekli uzmanların yardımını almaktan da kaçınmamaktadır.

Göktürk ve Kemerburgaz bölgesinde 7/24 KLİNİK HİZMETLERİ , PET OZON TERAPİ , YOĞUN BAKIM, EVLERE MAMA SERVİSİ, PET SHOP, PET PANSİYON, PET SERVİS, KUAFÖR HİZMETLERİ SUNMAKTAYIZ.

Size ve küçük dostunuza en kaliteli hizmeti verebilmek, kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak.
Küçük dostunuzun en iyi şekilde tedavisi, bakımını yaparak her an yanında olduğunu hissettirmek.
Türkiye'de ve dünyada insanlar kadar hayvan haklarının savunuculuğunu yapmak.
Kimsesiz ve sahipsiz hayvanların sıcak bir yuvaya sahip olmasını sağlamak.
Türkiye'de ve bölgede hayvan sağlığı ve bakım hizmetleri konusunda mükemmellik merkezi olarak tanınmak.
Pet sahibini anlaşılır bir şekilde bilgilendirmek
Bizlerinde birer pet sahibi olmamız dolayısıyla empati kurabilmek
Sizleri Kliniğimize bekliyoruz.

//Kemerköy Veteriner//

Foto Galeri