Kliniğimiz

Size ve küçük dostunuza en kaliteli hizmeti verebilmek, kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyeye taşımak. Küçük dostunuzun en iyi şekilde tedavisi, bakımını yaparak her an yanında olduğunu hissettirmek. Türkiye'de ve dünyada insanlar kadar hayvan haklarının savunuculuğunu yapmak. Kimsesiz ve sahipsiz hayvanların sıcak bir yuvaya sahip olmasını sağlamak. Türkiye'de ve bölgede hayvan sağlığı ve bakım hizmetleri konusunda mükemmellik merkezi olarak tanınmak.

İletişim/Ulaşım

© Kemerköy Veteriner 2021, Her hakkı saklıdır.

Awesome Image

Kemerköy Klinik

Hayat Kutsaldır

7/24 Klinik Hizmetleri

Hastalarımızın her birinin, yaşam hakkına saygı duyarak, çok yönlü olarak, tekrar sağlıklarına kavuşmaları için uğraşırız. Bu, bizim hizmet anlayışımızdır. Hiç bir zaman hekimlik kavramından ve doktrininden ödün vermeden çalışmaktayız
Kliniğimizde kedi, köpek başta olmak üzere, kuş, balık ve egzotik hayvanların sağlık sorunlarını gidermek için hizmet vermekteyiz.
Bizim için her hayat kutsaldır, ayırım yapmayız.

* Her hasta bizim için özel vakadır, yaşam kalitelerini arttırmak için elimizden gelen her şeyi yaparız
* Güvenilir köklü ,yenilikçi, araştırmacı olmamız.
* Teknolojik gelişmeleri takip etmemiz. Kesintisiz hizmet alabilmeleri.
* Uzman ve güler yüzlü bir personel yapısına sahip olmamız.
* Pet sahibini anlaşılır bir şekilde bilgilendirmemiz. Bizlerinde birer pet sahibi olmamız dolayısıyla empati kurabilmemiz.
* Teşhis yöntemlerini doğru ve yerinde kullanmamız.
* Çok ciddi vakalarda tatminkar sonuç alabilmek için sınırları zorlamamız tercih edime sebeplerinden bazılarıdır.
* Pet sahiplerinin gözüne ilk olarak çarpan gösterdiğimiz ilgi ve hijyene verdiğimiz önem.
* Bünyemiz içerisinde gerek görüntüleme, gerek laboratuar teşhis yöntemlerini, tüm cerrahi müdahaleleri gerçekleştirebildiğimiz alet, ekipman, bilgi ve yeteneğe sahip olmamız bir başka etken.

Biz Kemerköy veteriner olarak aramızda ki dayanışma ve sevgi bağlarını müşterilerimize de yansıtmaktayız.. Veteriner Hekimliğin durağan bir meslek olmaması ve sürekli gelişmesi, bizlerin de gelişmemize olanak tanıyor. Bunun için, biz Kemerköy Vet Hekimleri olarak, yeni gelişmeleri takip etmek, ve kendimizi sürekli geliştirmek zorundayız, ulusal ve uluslararası kongrelere katılmak, yeni yayınları takip etmek, kurs ve meslek içi eğitimlere gitmek de bu gelişimin bir parçası.
Klinik olarak yeniliklere açığız ve şanslı bir azınlık olarak teknolojinin bize sunduğu en son yenilikleri hekimliğimizde kullanma fırsatını buluyoruz.
Bilginin öneminin farkındayız. Konsültasyon konusunda hassasız ve bunu gerçekleştirmek için diğer Hekim arkadaşlarımızla bağlantılarımıza önem vermekteyiz.

MUAYENE ODALARI
Muayene odaları aynı anda birden fazla hasta muayene etme olanağı sağlıyor. Muayene salonlarımızda her an acil müdahale yapılabilecek ekipmanlarımız ile ve bir hastanın jinekolojik muayenesinden oftalmolojik muayenesine kadar kullanılabilecek tüm ekipmanlarla donatılmıştır. Bunun verdiği güvenle gelen hastalarımızın burada muayeneleri ve teşhis ve tedavileri detaylı olarak yapılmaktadır.
Muayene odalarımızda minik dostlarımızı rahatlıkla muayene edebileceğimiz ve rahatlıkla dolaşabileceği ,veteriner hekim stersi yaşamayacağı odalardır. İri cüsseli dostlarımız için tüm muayene masaları hidroliklidir.
Kemerköy veteriner kliniğinde , dostlarınızın her türlü dahili hastalığı, genel muayene ardından şüphelenilen problemlere yönelik teşhis materyalleri laboratuvar ,radyoloji, mikrobiyoloji , v.b kullanılarak ve deneyimlerimiz doğrultusunda, deneyimli ve donanımlı hekimlerimizce teşhis ve tedavi olanağı bulmaktadır.
Unutulmamalıdır ki teşhis tedavinin yarısıdır. Teşhise ulaşılmasının ardından, hastaya özel hazırlanan tedavi protokolleri, profesyonelce uygulanır.

Awesome Image
Awesome Image

DAHİLİYE
Kemerköy Veteriner Kliniği , dostlarınızın her türlü dahili hastalığı, genel muayene ardından şüphelenilen problemlere yönelik teşhis materyalleri laboratuvar ,radyoloji,mikrobiyoloji , v.b.kullanılarak ve deneyimlerimiz doğrultusunda, deneyimli ve donanımlı hekimlerimizce teşhis ve tedavi olanağı bulmaktadır. Unutulmamalıdır ki teşhis tedavinin yarısıdır.
Teşhise ulaşılmasının ardından, hastaya özel hazırlanan tedavi protokolleri, profesyonelce uygulanır.

CERRAHİ
Kemerköy Veteriner Kliniğinde her türlü genel(mide,barsak,idrar kesesi,prostat,diyafram fıtığı,dalak,karaciğer,dişi ve erkek kısırlaştırmaları,sezeryan,yumuşak doku operasyonları,tumor ekstripasyonları,göz ,kulak operasyonları v.b.) ve kırık,ğ,TPO, gibi ortopedik operasyonlar kapalı devre anestezi cihazı ile isofloran gaz anestezisi kullanılarak yapılmaktadır. Operasyon süresince hastalarımız, hasta başı monitörüne bağlanır. Bu sayede hastanın oksijen saturasyonu, solunumu, vücut ısısı , elektrokardiyogramı,ve tansiyonu takip edilir.

LABORATUAR
Kemerköy Veteriner Kliniğinde Laboratuarımızda yaklaşık 10 dakika gibi kısa bir sürede hastanın genel sağlık profilini (kan biyokimyasal analizleri ve hemoğramını)çıkarıp buna göre hızlı bir şekilde tedaviye başlama olanağına sahibiz.
Kemerköy Veteriner Kliniği bünyesinde kurulu laboratuarımızda, dostlarınızın muayenesi sonrasında teşhis için ihtiyaç duyulabilecek tüm kan biyokimyasal analizleri,hemogramı ve idrar analizleri, deri kazıntı ve gaita (dışkı) muayeneleri,speed elisa testlerle bazı virütik hastalıkların tanısı , sedimentasyon tayini, , antibiyogram,mantar ve bakteriyolojik ekimler, serolojik testler yapılmaktadır. Hormon testleri anlaşmalı olduğumuz Veteriner Laboratuarında yaptırılmaktadır Histolojik ve patolojik incelemeler anlaşmalı olduğumuz Konusunda çok deneyimli ve uzman Uzman Veteriner hekim patologlar tarafından yapılmaktadır..

YOĞUN BAKIM
Hasta veya Operasyon sonrası minik dostlarımız yoğun bakım bölümünde Veteriner Hekim gözetimi altında tutulmakta ve tedavileri, post operatif bakımları gerçekleştirilmektedir. Yoğun bakım ünitesi barınakları tamamen paslanmaz çelikten onların rahat edebileceği boyutlarda yapılmıştır. Yoğun bakımımıza köpek kedi aynı anda hospitalize edebilmekteyiz.Operasyon sonrası kritik durumdaki hastalarımız için, veteriner kullanımına özel olarak hazırlanmış yoğun bakım ünitesi kullanılarak hastalarımızın oksijenizasyonu, nem dengesi ve nebulizasyonu sağlanmakta, vücut ısıları kontrol altında tutulmaktadır.

KORUYUCU HEKİMLİK
Koruyucu hekimlik hijyenden başlayarak beslenme , aşılama ve antiparaziter tedavileri içeren geniş yelpazesi olan önemli konulardır. Biz Kemerköy Veteriner Kliniği olarak polikliniğimizin kapısından ve içeride tüm salonlarımızda kullandığımız ekipmanlarda maxsimum hijyene önem vermekteyiz.Böylece poliklinik içerisinde kontaminasyon riski ortadan kaldırılmaktadır
Kemerköy Veteriner Kliniğinde tüm hastalarının aşılama ve paraziter mücadele programları bilgisayar programımıza kaydedilir ve bu program tarafından takip edilir. Hasta sahiplerimiz kedi ve köpeklerinin aşılama programları konusunda telefon veya e-mail yolu ile randevuları zamanı geldiğinde hasta sahiplerimize hatırlatılır.hazırladığımız çeşitli bilgilendirici broşürler ve hekim muayenesi sırasında hekimlerimiz tarafından Hijyene özen gösterilmesinin önemi, Aşılamaların, iç ve dış paraziter uygulamaların düzenli takiplerinin yapılması ve düzenli sağlık taramaları ile erken teşhisin sağlanması hastalarımızın daha sağlıklı, daha uzun, daha konforlu bir yaşam sürmeleri için hasta sahiplerimiz bilgilendirilmektedir.